Liigu edasi põhisisu juurde

Drupali lahendused

Oleme Dupaliga sõbrad juba 6. versioonist alates. On palju põhjuseid miks valida Drupal.

Drupal on avatud, paindlik, kasutajasõbralik, skaleeruv, stabiilne ja turvaline platvorm. Drupalil puuduvad litsentsitasud ja see toimib pea igas serveris, on häid standardeid järgiv ja kogub aina enam populaarsust ka Eestis.

Meie jaoks on tähtsaim see, et tegime otsuse Drupali kasuks toetudes omaenda pikale kogemusele erinevate platvormidega. Drupali õppekurv on küll pikk, aga hiljem heldelt tasuv - seda nii arendajale, kliendile kui ka lõppkasutajale.

Hooandja

Vaata veebilehte

Kas sa tead kedagi, kes teab kedagi, kes ei oleks Hooandjas toetust taotlenud või seda ise pakkunud? Hooandja näol on tegemist ühe kindla ja vajaliku paigaga internetis, kus igasugustele väikestele ja suurtele väärt ideedele hoogu juurde saab küsida ja anda. 

Me oleme Hooandjaga püsinud algusest peale ja arendame selle laheda rahastusplatvormi veebikeskkonda ka pidevalt ajas edasi.

Fundwise

Vaata veebilehte

Fundwise on Eesti ja Baltikumi esimene osaluspõhine ühisrahastusplatvorm, mis on mõeldud ettevõtjatele ja investoritele.

Intensiivne arendus käib ka peale lansseerimist edasi ja hoiame pöialt, et investeerijad ning väärt projektid selle platvormi kaudu üksteist lihtsamini üles leiaksid.

Hansab

Vaata veebilehte

Hansab teenindab igapäevaselt üle 25 000 seadme, sealhulgas ligikaudu 800 sularahaautomaati ja 12 000 makseterminali.

EV 100

Vaata veebilehte

Selleks, et Eesti Vabariigi 100. sünnipäev aastal 2018. auväärselt tähistatud saaks, on loodud keskkond, milles saab igaüks pühendada kingituse meie riigile ja meile kõigile. Kui parasjagu enda kingitust ei ole, saab kaasa lüüa ja abikäe ulatada teiste kingituste teostamisel.

EV100 loomisele kaasa aitamine teeb meid ütlemata uhkeks ja õnnelikuks. See on üks hea kanal, mille kaudu saame igaüks teha oma riigi veel paremaks ja toredamaks ning anda oma panuse just täpselt nii, kuidas ise soovime.
 

SKY +

Vaata veebilehte

Megavingele raadiole valmis üks samaväärne koduleht.

Meie poolt back- ja front-end programmeerimine, Velveti poolt visioon ja visuaal. Mõnus koostöö, high5!

Tunned huvi meie
lahenduste vastu?

Meile meeldib koostööd teha, kirjuta meile: