Liigu edasi põhisisu juurde

Ekraanid

Peale veebirakenduste on meil alati olnud armastus käega katsutava ja silmaga vaadatava tehnika vastu.

Puutetundlikud ekraanid on just see erilahendus, kus oleme liitnud tarkvara ja riistvara, luues hästi toimiva, kasutajamugava, töökindla ja põneva lahenduse.

Oleme arendanud tosinkond erinevat ekraanilahendust nii muusemidele, näitustele kui ka jaekaubandusele. Mõni neist on rännanud ka ümber maailma ja on toiminud aastaid ilma vigadeta.

Bosch & Bruegel. Ühe maali neli jälge

Vaata veebilehte

Näitus tutvustab rahvusvahelist uurimisprojekti, mille keskmes on üks Eesti väärtuslikumaid kunstišedöövreid – Hieronymos Boschi ja Pieter Bruegel vanema ringiga seonduv maal “Kaubitsejate väljaajamine templist”.

Herman Rode

Vaata veebilehte

Tegu on mitmeaastase mahuka uurimis- ja konserveerimisprojektiga, mis keskendub Niguliste peaaltari restaureerimisele. Kappaltar on üks suurejoonelisemaid ja paremini säilinud hiliskeskaegseid Põhja-Saksa altareid kogu Euroopas. Retaabel telliti 1478. aastal tuntud Lübecki meistri Hermen Rode töökojast, Tallinnasse jõudis see 1481. aastal. Kappaltaril on kujutatud rohkem kui neljakümmet pühakut ja piiblitegelast ning mõõtmetelt kuulub see 15. sajandi hansalinnade suurimate hulka.

Oleme loonud sinna interaktiivse ekraanilahenduse. Avasta seda klikates linki üleval.

Loe lisa: 
http://nigulistemuuseum.ekm.ee/hetkel-avatud-naitused/hetkel-avatud-naitused/rode-altar-lahivaates/

Loodusmuuseum - geoloogia saal

Vaata veebilehte

Eesti Loodusmuuseumis 2. korrusel saab tutvuda ka Eesti geoloogiaga. Geoloogiasaal kutsub uurima seda, milline on Eesti alade kujunemise ajalugu, missugune on Eesti geoloogiline ehitus, milliseid maavarasid meil leidub ja milliseid neist siin kaevandada saab. Lisaks saab tutvuda Maa siseehitusega, vaadata lähemalt meteoriidikraatreid ning näha-kuulda humoorikat ilmateadet Maa muutlike kliimaolude kohta viimase paarikümne miljoni aasta jooksul.

Tegime kolmest ekraanist koosneva interaktiivse lahenduse lastele, kus saab täiendada oma teadmisi eesti geoloogia ja meteoriidika vallas. 

Tallinna Turismiameti infoekraanid

Vaata veebilehte

Tallinna turismiinfokeskuses on seinal 3 suurt ekraani, mis pakuvad turistidele Tallinna kohta huvitavat ja vajalikku informatsiooni.
Kogu sisu on läbi haldustarkvara hallatav üle interneti ja on sama lihtne nagu uudiste lisamine oma kodulehele.

Päästa Eesti meri - Loodumuuseumis

Vaata veebilehte

Astu allvee-prügilaeva juhtpulti, kogu kokku meres hõljuv saast ja skoori maksimumtulemus!

Kuidas? 
Parima skoori saamiseks tasub läbi lugeda 18 fakti ja ühtteist meelde jätta. Edasi loeb aga juba sinu mänguoskus!

Santa Maria APP kauplustesse "IDEE ÕHTUSÖÖGIKS"

Vaata veebilehte

Nii mõneski suuremas poes (Selver ja RIMI) asuvast tahvelarvutist saad paari liigutusega leida lemmikretsepti kasvõi sama päeva õhtuks. Vahva on see, et kui oled sobiva retsepti leidnud, saad selle ka kohe sealsamas välja printida ning seda jälgides kõik vajalikud koostisosad poelettide vahelt üles leida.

Meie poolt idee ja teostus, Santa Maria poolt maitsvad elamused ja pikaaegne kogemus toidumaailmas orienteerumisel.

Otsi seda tahvlit suurematest Selveritest ja Rimi kauplustest Santa Maria riiuli lähistelt.

Õhtulehe Mobile kampaania APP

Kampaaniaveeb:
Lae alla Õhtulehe äpp ja osale linnaratas Classic 28 Deluxe 3 loosimisel!

Eesti Kunstimuuseumi virtuaalnäituse rakendus

Vaata veebilehte

Avasta Kadriorus Mikkeli muuseumis tahvlite abiga täiendavat informatsiooni teoste ja näituse kohta.

Kunstiklassika oma koju - Eesti Kunstimuuseum

Nüüd on võimalik reproduktsioone tellida otse Eesti Kunstimuuseumi e-poest. Tutvu meie täienenud reproduktsioonide valikuga siin http://pood.ekm.ee/et/reprod.

Eesti Kunstimuuseum pakub ainulaadset võimalust tellida oma kodu- või kontoriseinale eksklusiivne kunstiteose repro muuseumi kogust. 60 000 teose hulgast on valitud kakssada külastajate lemmikteost 17. sajandist tänapäevani. Oma eripalgelisuses loovad need meeleolu ning sobituvad kõige erinevamatesse interjööridesse. 

Rakendus töötab: iOS - iPad, Web APP

 

Mõisaarhitektuur

Vaata veebilehte

Mõisaarhitektuur on kaleidoskoopiliselt kirev maastik: ühelt poolt mõjutavad seda mõisaansambli erinevad osad (hooned, pargid ja alleed, teedevõrk) ning teisalt nende muutumine ajas. Mõisaarhitektuuri lugu saab jutustada mitmel viisil. Sel näitusel tehakse seda nende mõisate kaudu, mis on praegu koolide käsutuses. 

Vaata põnevat virtuaalnäitust.

Eesti Rahvamuuseumi nägude kogumise rakendus

Eesti Rahvamuuseumil oli lahe idee: Pildistada üles kõik Eesti inimesed, et saaksime nende nägudest teha näituse ning kasutada iga Eesti inimese nägu ka logo taustaks - siis on ju õige rahva muuseum.

Kujunduse tegi loovagentuur Velvet.

Tunned huvi meie
lahenduste vastu?

Meile meeldib koostööd teha, kirjuta meile: