Liigu edasi põhisisu juurde

Meditsiin

Oleme aastate jooksul tegelenud paljude erinevate meditsiinialaste projektidega alates Eesti suurimast terviseportaalist kuni spetsiifiliste andmebaasideni. Koostööd on tehtud suuremate haiglate, ravimiameti, haigekassa ja veterinaaridega.

Eraldi esiletoomist väärib hea partnerlus Celsius Healthcare'iga, kellega koos valmis hiljuti elusid päästev ravimite koostoimete andmebaas, valmimas on Aeg Arstile broneerimiskeskkond.

Oleme Connected Health klastri liige.

Kliinik.ee

Vaata veebilehte

Mis sa teed, kui köha ei lähe ära? Otsid internetist vastust. Mis sa teed, kui hapukurgiisu on nii suur, et kahtlustad rasedust? Otsid internetist vastust.

Kliinik.ee on nii sinule kui minule abiks väiksemate ja suuremate tervisemurede lahendamisel. Personaalset nõu annavad Eesti parimad arstid.

Ravimite koostoimete andmebaas

Vaata veebilehte

See projekt päästab elusid!

Ravimite koostoime andmebaas on valminud Soome (Turu Ülikooli Keskhaigla) ja Rootsi (Karolinska Instituut ja Stockholmi maakonna omavalitsus) kliiniliste farmakoloogide koostöös. Andmebaasis on üle 4300 ravimiinteraktsiooni ja on mõeldud eelkõige arstidele.
 

Med24.ee

Vaata veebilehte

Arstidel, õdedel, apteekritel ja teistel meditsiiniprofessionaalidel on omaenda siseringiveeb, kus räägitakse kuumimaid kõlakaid nagu näiteks kõrvalhaigla blondi med-õe viimastest prohmakatest ning jagatakse ihaldusväärsemaid loosipakkumisi. Nali. Aga omaenda meediaveeb on neil küll, õnneks väga professionaalse sisu ja infoga.

Wisemanil on au seda veebikeskkonda pidevalt arendada nii kujunduse kui arenduse poole pealt.
 

Põhja-Eesti Regionaalhaigla

Vaata veebilehte

PERH on Eesti tipphaigla, mille põhiväärtused on patsiendikesksus, professionaalsus, uuendusmeelsus ja meeskonnatöö. Regionaalhaiglas töötab patsientide heaks enam kui 3800 inimest – arstid, õed, hooldajad, spetsialistid. Arste on üle 500, haiglas praktiseerib pidevalt ka enam kui sada arsti-residenti.

Dimedium

Vaata veebilehte

Dimedium on Eesti üks suurimaid loomaarstide ja -pidajate hulgitootekeskusi ja professionaalide gruppe.

Aitasime planeerida ja kavandada, üles ehitada, kujundada ja tööle panna suurklientidele fokusseeritud veterinaariaveebi just nende klientide vajadustest lähtuvalt. Valmis ettevõtte korporatiivne koduleht pakutavatest toodetest, teenustest ja tegevustest.

Tunned huvi meie
lahenduste vastu?

Meile meeldib koostööd teha, kirjuta meile: